Izosolux

Jeśli zdecydujecie się na firmę Izosolux możecie liczyć na 10 lat doświadczenia w branży budowlanej. Firma jest jednak kontynuacją znanej marki Solux, która na rynku była już wcześniej obecna. Już od roku 2010 firma zdecydowała się ograniczyć swoją działalność wyłącznie do branży budowlanej i działalności w zakresie izolacji natryskowych. Dzięki specjalizacji firma wypracowała sobie silną pozycje na rynku i rozwinęła swoje nowoczesne metody działania. Na tą chwilę, gdy chodzi o realizowanie izolacji poliuretanowych na poddaszach to wiodąca na rynku marka.

Polimocznik p-2049

Firma realizuje uszczelnianie dachów z cementu, metalu, wykorzystuje w tym celu nowoczesny materiał polimocznik p-2049. Jest to specjalne elastyczne tworzywo, które będzie przylegać doskonale do powierzchni, na której zostanie rozprowadzone. Zasycha w ciągu kilkunastu sekund. Ważne będzie również to, że ten materiał szybko się rozprzestrzeni i uzupełni wszystkie zakamarki, dlatego nie będzie trzeba obawiać się pojawienia mostków termicznych.

Pianka poliuretanowa

Firma wykonuje ocieplenie poddaszy z użyciem pianki poliuretanowej, która nie ma toksycznych dodatków, nie trzeba obawiać się przykrego zapachu. Jest to środek odporny na pleśń, grzyby. Natryskowa izolacja obniża koszty wynikające z ogrzewania, sprawdza się doskonale. Ma właściwości oddychające i paroprzepuszczalne.  

 

Spadek zużycia energii...

W roku 2030 będzie nas już na świecie pewnie ponad 8 miliardów. Oznacza to, że...

Izosolux

Jeśli zdecydujecie się na firmę Izosolux możecie liczyć na 10 lat...

Kontakt: biuro@spacecon.pl

Zobacz także

Miejsce na reklamę

Partner